Kalan Bilet Sayısı: 0
Gün
Saat
Dakika
Saniye

10. WORLD ECOMMERCE FORUM AVRUPA'NIN
EN BÜYÜK

E-TİCARET ve E-İHRACAT

ETKİNLİĞİ

" E-TİCARETİN YENİ YÜZYILI "

100.000+

Ziyaretçi

8

Eşzamanlı Sahne

200+

B2B Masa

41

Ülke

542+

Konuşmacı

400+

Stant

19.000 m²

Etkinlik Alanı

200

Üretici

70.000+

Amazon & Etsy Satıcısı

73+

Sponsor

260

Servis Sağlayıcı

50+

Perakende Markalar

KONUŞMACILARIMIZDAN BAZILARI

KATILMAK İÇİN 5 NEDEN

1. E-TİCARET TRENDLERİNDEN HABERDAR OLUN!

E-ticaret hızla gelişen bir endüstridir. Sürekli olarak yeni trendler, teknolojiler ve stratejiler ortaya çıkıyor. Küresel e-ticaret etkinliği WORLD ECOMMERCE FORUM; profesyonellerin konuşmaları, keynote sunumlar, paneller, çalıştaylar ve diğer oturumlarla ekosistemdeki son trendlerden, en yeni uygulamalardan ve yeniliklerden haberdar olmanızı sağlar. Böylece e-ticaret rekabetinde önde olmanıza ve iş stratejilerinizi buna göre uyarlamanıza yardımcı olur.

2. AMAZON, ETSY, WALMART VE WAYFAIR SATICILARINA ÜRETİM YAPIN!

WORLD ECOMMERCE FORUM’da Amazon, Etsy, Walmart ve Wayfair gibi dev pazaryerlerinde faaliyet gösteren binlerce satıcıyla iletişim kurarak, iş hacminizi ve etkileşiminizi artırabilirsiniz. Büyük pazaryerlerindeki satıcılarla potansiyel ortaklıklar ve işbirliği fırsatlarını değerlendirebilir, işinizi büyütmek için yeni pazarlara girebilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

3. E-TİCARETİ, LİDERLERİNDEN DİNLEYİN!

Küresel e-ticaret WORLD ECOMMERCE FORUM’da sektör uzmanları; içgörülerini, deneyimlerini ve başarı öykülerini paylaşıyor. Forumda konuşmacı ve panelist olarak ünlü ve profesyonel isimler yer alıyor. Sektör profesyonellerinin uzmanlıklarından çeşitli bilgiler öğrenebilir, değerli ipuçları ve stratejiler edinebilirsiniz. Ayrıca, kendi e-ticaret işinizde yeni fikirleri uygulamak için uzmanlardan ilham alabilirsiniz. Ekosistemin en iyilerinden bilgiler edinmek, e-ticaret başarısında size motivasyon sağlayacaktır.

4. ŞİRKETİNİZİ VE HİZMETLERİNİZİ TANITIN!

WORLD ECOMMERCE FORUM katılımcılara ve sponsorlara ürünlerini veya hizmetlerini hedef kitleye sergileme fırsatı sunuyor. Forumda marka görünürlüğünü artırmak, potansiyel müşteriler oluşturmak ve potansiyel olarak yeni müşteriler elde etmek için eşsiz bir ortam bulabilirsiniz. Pazarlama ve satış stratejilerini iyileştirmek için müşterilere teklifler sunabilir, potansiyel müşterilerle etkileşim kurabilir ve ürünleriniz/hizmetleriniz hakkında geri bildirim alabilirsiniz.

5. HEYECAN VERİCİ YENİ TEKNOLOJİLERLE TANIŞIN!

WORLD ECOMMERCE FORUM, e-ticaret işini geliştirebilecek yeni araçları, teknolojileri ve kaynakları keşfedebileceğiniz bir sergi alanı sunuyor. Forumda; satıcılarla etkileşim kurabilir, yeni ürünleri/hizmetleri keşfedebilir ve e-ticaret alanındaki en son yenilikler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Operasyonlarınızı kolaylaştıracak yeni çözümler bulabilir, satış huninizi optimize edebilir ve müşteri deneyimini iyileştirmenize yardımcı olacak araçları deneyimleyebilirsiniz.

 

ETKİNLİK ALANI

ETKİNLİK KONUMU

10. WORLD ECOMMERCE FORUM TANITIM VİDEOSU

ÖNCEKİ ETKİNLİKLER

SPONSOR OL

STANT AL

BİLET AL

KONUŞMACI OL

Open chat
Scan the code
Welcome to WORLDEF.
How can I help you?