PRICES INCREASE IN:

Hours
Minutes
Seconds

2024'te partnerlerimiz arasına katılın

2024 için partnerliğinizi güvence altına almak için hemen uzman ekibimizle iletişime geçin

Neden WORLDEF ISTANBUL 2024'te partner olmalısınız?

Şu anda dünya çapında endüstriler için büyük belirsizliklerin yaşandığı bir dönemdeyiz. WORLDEF olarak, teknoloji şirketlerinin kurucuları ve CEO’ları, hızla büyüyen start-up’lar, politika yapıcıları ve devlet başkanlarını bir araya getiriyoruz ve basit bir soru soruyoruz: Sonraki adım ne olmalı? Siz de bir ortak olarak, bu soruyu sormamıza yardımcı olabilirsiniz. Şirketinizin hedeflerine ulaşmasına nasıl yardımcı olabileceğimizi konuşmak için ekibimizle iletişime geçin

Marka bilinirliği

WORLDEF'te markanızın küresel bir kitleye yolculuğunu anlatın. Dünyanın önde gelen yayınlarından gazetecilerle etkileşimde bulunma fırsatını yakalayarak şirketinize eşsiz bir erişim sağlayın. Kendi benzersiz vizyon ve hedeflerinizle uyumlu bir şekilde markanızı katılımcılarımıza tanıtmanızı sağlayan özel partner paketlerimizi keşfedin.

Düşünce liderliği

Şirketinizi küresel sahnede öncü bir konuma yerleştirin. Endüstri tartışmalarının ön saflarında markanızı sergileyin, yeni bir ürünü tanıtın veya bir ustalık sınıfına veya masa başı toplantısına liderlik edin. WORLDEF, şirketiniz için son derece önemli olan konuşmalarda etkin bir varlık sağlar.

Network

Olağanüstü network oluşturma fırsatlarıyla etkinliğimizi deneyimleyin. Anlamlı bağlantıları kolayca kurabilmeniz için özenle tasarlanmıştır. Sektör liderlerini arıyorsanız, bir sonraki takım üyesini keşfetmek istiyorsanız veya potansiyel iş ortaklarıyla görüşmeler başlatmak istiyorsanız, WORLDEF size profesyonel hedefleriniz için en önemli kişilerle sorunsuz bir platform sunar.

Potansiyel müşteri yaratma

WORLDEF'te katılımcılarımız, temel ürünleri ve son teknoloji perakende teknolojilerini seçen karar vericilerdir. Bu endüstri uzmanları, alanlarına keskin bir içgörüyle hakimdirler ve bir sonraki büyük şeyi gördüklerinde tanırlar. Acaba şirketinizin ürünü, heyecanla bekledikleri ürün mü? Bize katılın ve yeniliğinizi, endüstri gelişmelerinin öncüsünü tanıyan ve benimseyen bir izleyici kitlesine sergileyin.

Sıradaki adımlar

Partner uzmanlarımıza danışın

Ekibimiz ile hedeflerinizi tartışın ve WORLDEF'in size sağlayabileceği özel fırsatları keşfedin.

Birinci sınıf bir paket tasarlayın

Parter uzmanlarımızın, hedeflerinizle uyumlu özel bir partnerlik deneyimi oluşturmasına izin verin. Şirketinizin varlığını en üst düzeye çıkarmasını ve WORLDEF'teki zamanından maksimum fayda sağlamasını sağlayın.

Partner başarı ekibimizle hazırlanın.

Başlangıçtan bitişe kadar sizinle işbirliği yapacak özel bir partner başarı ekibinden faydalanın ve WORLDEF partnerliğinizinn tüm beklentilerinizi ve hedeflerinizi karşıladığından emin olun.

WORLDEF ISTANBUL zamanı

Hazır olun! Potansiyel iş ortaklarıyla iletişime geçin, yeni müşteriler keşfedin. Sizi bekleyen birçok deneyimle birlikte, ekibimiz WORLDEF'teki her fırsattan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için burada.

"Her yıl WORLDEF etkinliklerinin geliştiğini görüyoruz. Katılım ve etkinlik çok iyi. Bu işletmelerin küresel olmaya devam edeceğine inanıyoruz. Aras Kargo olarak destek vermeye devam edeceğiz."

Aras Kargo

"WORLD ISTANBUL' da olmak harika. Harika bir etkinlik. Koridorlarda dolaşırken ve farklı katılımcıların kurulumunu izlerken, e-ticaretin dünyadaki önemini anlayabilirsiniz."

NewYork Chamber of Commerce

"Türkiye'de böyle bir e-ticaret etkinliğine sahip olmak hepimiz için çok faydalı ve gurur verici. Allegro olarak, her etkinlikte yer alacağız."

Allegro

Yöneticiniz, meslektaşlarınız veya ağınızla paylaşın.

Open chat
Scan the code
Welcome to WORLDEF.
How can I help you?