Gün
Saat
Dakika
Saniye

WORLDEF ANTALYA

Gün
Saat
Dakika
Saniye

3

Gün

1.000+

Ziyaretçi

10

Ülke

100+

Konuşmacı

2

Paralel Sahne

110+

Üretici

100+

Yatırımcı

130+

Stant

30+

Sponsor

50+

Perakende Markası

KATILMAK İÇİN 5 NEDEN

1. E-TİCARET PAZARLARINA ERİŞİM SAĞLAYIN!

WORLD ECOMMERCE FORUM ANTALYA, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi geniş bir kitleye sergileme ve e-ticaret pazarlarına erişim fırsatı veriyor. Satış ve büyüme potansiyelinizi artırarak, global anlamda geniş bir müşteri tabanına erişmenizi sağlıyor. Pazarlama ve satış stratejilerini iyileştirmek için potansiyel müşterilere teklifler sunabilir, etkileşim kurabilir, geri bildirim alabilirsiniz. Ayrıca, global pazaryerlerindeki satıcılarla işbirliği fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

2. NETWORKING FIRSATLARINI DEĞERLENDİRİN!

Dünyanın dört bir yanından sektör profesyonelleri, WORLD ECOMMERCE FORUM ANTALYA’da buluşuyor. Potansiyel iş ortakları için oldukça cazip bir ortam sunan forum, yeni networking fırsatları sunuyor. Sektörünüz ve e-ticaret hedefleriniz için global bağlantılar kurabilir, potansiyel işbirliklerini keşfedebilir, markanıza öze fırsatların kapılarını aralayabilirsiniz. Ayrıca, müşteri deneyimini iyileştirmenize yardımcı olacak araçları sunan markalarla etkileşim kurabilirsiniz.

3. SEKTÖR PROFESYONELLERİNDEN ÖĞRENİN!

WORLD ECOMMERCE FORUM ANTALYA, farklı ülkelerden e-ticaret profesyonellerini ağırlıyor. E-ticaret endüstrisinde başarı için deneyimlerini, görüşlerini, bilgilerini ve stratejilerini paylaşan ünlü konuşmacılar ve uzmanların yer alacağı forumda, işiniz için global bir vizyon kazanabilirsiniz. E-ticaret işinizi geliştirmek için değerli bilgiler, pratik ipuçları ve yenilikçi fikirler edinebilir; sektör uzmanları ile etkileşim kurarak işinizi geliştirme fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

4. ÜRÜNLERİNİZİ VE HİZMETLERİNİZİ SERGİLEYİN!

Küresel e-ticaret etkinliği WORLD ECOMMERCE FORUM ANTALYA, sektöre özgü ürünlerinizi, hizmetlerinizi veya yeniliklerinizi sunmak için eşsiz bir fırsat sunuyor, ideal bir ortam sağlıyor. Potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek, farklı bir kitleden geri bildirim almak ve farklı pazarlara yeniliklerinizi sunmak için bu eşsiz fırsattan faydalanabilir; satış huninizi optimize edebilirsiniz. Ayrıca, sektöre özgü ürün ve hizmetleri keşfedebilirsiniz.

5. TRENDLERDEN HABERDAR OLUN!

WORLD ECOMMERCE FORUM ANTALYA, sürekli değişen ve gelişen trendler ve teknolojiler içeren e-ticarette pazar trendleri, tüketici davranışları ve teknolojik gelişmeler hakkında bilgilenmek için önemli bir fırsattır. Keynote sunumlar, paneller ve çalıştaylarla ekosistemdeki trendlerden, uygulamalardan ve yeniliklerden haberdar olmanızı sağlar. Forumda; yeni ürünleri/hizmetleri keşfedebilir ve e-ticaret alanındaki en son yenilikler hakkında bilgi edinebilir, operasyonlarınızı kolaylaştıracak yeni çözümler bulabilirsiniz.

 

ETKİNLİK ALANI

ETKİNLİK KONUMU

WORLDEF ANTALYA TANITIM VİDEOSU

WORLDEF ANTALYA ETKİNLİĞİNİ 3 BOYUTLU OLARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.

ÖNCEKİ ETKİNLİKLER

Detaylı bilgi ve şirketinize özel fırsatlar için formu doldurun!

İlgilendiğiniz bilet türü:

+90 537 524 47 16

+90 538 058 55 10

Open chat
Scan the code
Welcome to WORLDEF.
How can I help you?