Gün
Saat
Dakika
Saniye

WORLDEF DUBAİ

E-TİCARET ve E-İHRACAT ETKİNLİĞİ

DUBAİ, BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ

YAKINDA

Gün
Saat
Dakika
Saniye

3

Gün

30.000

Ziyaretçi

25

Ülke

150

Konuşmacı

100+

Yatırımcı

150

Üretici

45+

Sponsor

100

Servis Sağlayıcı

8.500+

Amazon & Etsy Satıcısı

85+

Stant

KATILMAK İÇİN 5 NEDEN

1. KÖRFEZ E-TİCARET PAZARINA ADIM ATIN

WORLD ECOMMERCE FORUM DUBAI etkinliği ile 30 milyar dolarlık Körfez e-ticaret pazarına giriş yapın. Bu etkinlikte sektör liderleriyle tanışma fırsatı bulacak, iş ortaklıkları ve işbirliği olanaklarını keşfederek pazar payınızı ve etkinliğinizi artırabileceksiniz. Ayrıca, Dubai ve Körfez e-ticaret pazarının dinamiklerini daha iyi anlayarak, işinizi nasıl büyütebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

2. AMAZON, NOON, SOUQ ve JUMIA SATICILARIYLA BULUŞUN

Dubai’de düzenlenecek WORLD ECOMMERCE FORUM’da, Amazon, Noon, Soug ve Jumia gibi bölgenin dev pazaryerlerinde faaliyet gösteren binlerce satıcıyla iletişim kurarak, iş hacminizi ve etkileşiminizi artırma fırsatı yakalayın. Bu sayede, büyük pazaryerlerindeki satıcılarla ortaklık ve işbirliği fırsatlarını değerlendirebilir ve işinizi büyütmek için yeni pazarlara girebilirsiniz.

3. YENİLİKÇİ ÜRÜN VE HİZMETLERİNİZİ TANITIN

WORLD ECOMMERCE FORUM DUBAI’de 150’den fazla katılımcı şirketle birlikte ürün ve hizmetlerinizi sergileyerek, fark yaratma ve global pazarlarda yer alma şansını değerlendirebilirsiniz. Özel bir sergi alanında potansiyel müşterilere ve iş ortaklarına ulaşarak marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Ayrıca, canlı ürün gösterimleri ve demo sunumları yaparak, hedef kitlenizin ürünlerinizin avantajlarını ve faydalarını deneyimlemesini sağlayabilirsiniz. Sektör liderleri ve uzmanlarla iletişim kurarak, değerli fikirler ve geri bildirimler alabilir; etkinlik boyunca düzenlenen sosyal etkinliklere katılarak diğer profesyonellerle ilişkiler kurabilir ve işbirliği fırsatlarını keşfedebilirsiniz.

4. KÜRESEL E-TİCARET OYUNCULARIYLA GÜÇLERİNİZİ BİRLEŞTİRİN

Dubai’de küresel e-ticaret pazarlarının önde gelen temsilcileri ve markalarıyla işbirliği fırsatları yakalayarak, rekabet gücünüzü artırın ve yeni pazarlara erişin. Küresel oyuncularla işbirlikleri sayesinde ürün ve hizmetlerinizi yeni pazarlara açarak, iş hacminizi genişletebilirsiniz. Ayrıca, sektördeki yenilikçi teknolojiler ve stratejiler hakkında bilgi edinerek, işinizi daha rekabetçi hale getirebilir ve müşteri tabanınızı genişletebilirsiniz. Paneller ve atölye çalışmalarına katılarak başarı hikayelerini inceleyebilir ve diğer profesyonellerle ilişkiler kurarak ortak projeler geliştirebilirsiniz.

5. ULUSLARARASI PAZARYERLERİNDE FIRSATLARI KEŞFEDİN

WORLD ECOMMERCE FORUM DUBAI’de dünya genelindeki pazaryeri temsilcileriyle iletişime geçerek, sınır ötesi e-ticaret ve e-ihracat hedeflerinize ulaşın. Etkinlik sayesinde küresel pazaryerleri ve e-ihracat platformlarıyla tanışma, ürün ve hizmetlerinizi uluslararası alıcılarla buluşturma imkanı yakalayabilirsiniz. Ayrıca, farklı ülkelerdeki e-ticaret düzenlemeleri ve trendlerini öğrenerek, işinizi farklı pazarlarda nasıl konumlandırabileceğinizi keşfedebilirsiniz. Küresel lojistik ve ödeme çözümleri sağlayıcılarıyla işbirliği yaparak uluslararası satışlarınızı daha hızlı ve maliyet-etkin hale getirebilirsiniz.

ETKİNLİK ALANI

ETKİNLİK ALANI

ÖNCEKİ ETKİNLİKLER

SPONSOR OL

STANT AL

BİLET AL

KONUŞMACI OL

Open chat
Scan the code
Welcome to WORLDEF.
How can I help you?