Gün
Saat
Dakika
Saniye

SIKÇA SORULAN SORULAR

Katılım

Etkinliğe 3 şekilde giriş sağlayabilirsiniz. Sponsor olarak veya stant satın alarak katılımcı girişi sağlayabilirsiniz. Bilet satın alarak ziyaretçi girişi sağlayabilirsiniz.

WORLDEF USA Etkinliğinde Diamond Sponsor ve Platin Sponsor olarak 2 tür Sponsorluk türü bulunur.

WORLDEF USA Etkinliği fiziksel ve etkileşim odaklıdır, online kanallarda canlı yayınlanmayacaktır.

Daha öncesinde almış olduğunuz bir vize randevunuz varsa; etkinliğimize katılacağınıza dair, ıslak imza ve kaşeli bir davetiye WORLDEF tarafından hazırlanır ve size iletilir. Bu davetiye sayesinde daha hızlı vize alma imkânınız vardır; fakat, vize randevunuz yoksa randevu tarihleri kapalı olduğu için tarafımızdan vize desteği sağlanamamaktadır.

Stant/Bilet aldıktan sonraki uçak bileti, konaklama, transfer süreçlerine destek olması açısından iş birliği içerisinde olduğumuz acenta ile tanıştırma yapılacaktır.

Hayır, bu gibi işlemler katılımcı firma sorumluluğundadır.

 

New York, Newark Liberty International Havalimanı’na iniş sağlayabilirsiniz. (Havalimanı ile hotel arasındaki mesafe 13 mil’dir).

Cep telefonunuza Appstore/Playstore üzerinden Lyft veya Uber uygulamasını indirerek havalimanından etkinlik lokasyonuna transfer sağlayabilirsiniz. (Türkiye sınırları içerisinde Uber kullananlar için Amerika’da Uber erişimi kısıtlıdır. Lyft tavsiye edilir.) Taksi kullanımından daha uyguna gelmektedir.

Hotel Lokasyonu: Meadowlands Hilton Hotel, Located at 2 Meadowlands Plaza, East Rutherford, New Jersey 07073.

Ziyaretçilerimiz için; gün boyu içecek ikramı olacaktır. Hotel içerisinde giriş kattaki restorant ve Starbucks etkinlik süresi boyunca açıktır.

 

Etkinlik fuaye alanında portatif (örümcek) stantlar kullanılacaktır. Stant kurulumları katılımcı firmanın sorumluluğundadır. 12 Eylül günü 12.00’de veya 13 Eylül günü etkinlik sabahında 07.30 – 08.00 itibariyle fuaye alanında portatif stant kurulumunuzu yapabilirsiniz. 13 Eylül günü etkinlik bitiminde stant malzemelerinizi ve stantınızı toplamanız gerekmektedir.

Etkinlikte konuşmacı olmak için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Etkinlikten erken ayrılabilirsiniz. Ancak katılım ücreti aktif katılım süresine göre değişmez.

B2B ve Stant

Info Desk ücreti pakete dahildir. Info Desk imalatı tarafımızca karşılanmaktadır.

Info Desk kurulum ve söküm işlemleri WORLDEF tarafından yapılacaktır.

Open chat
Scan the code
Welcome to WORLDEF.
How can I help you?