Search
Close this search box.
E-ihracat webinarları serisinde, CIS bölgesinin en büyük lojistik şirketi olan CDEK’in Türkiye’deki e-ihracatçılar için sunduğu kargo ve lojistik hizmetlerini konuşacağız.

WBS E-İhracat Webinarları 16

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

WORLDEF BUSINESS SCHOOL (WBS) E-İhracat Webinarları serisinde bu hafta “CIS Bölgesi Lojistik Süreçleri” konusu konuşulacak! Bilindiği gibi CIS yani eski Soyvet devletlerinden oluşan Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT), sınır ötesi e-ticaret için gelecek vaat eden bir pazardır. Sadece Rusya’da 140 milyondan fazla insan yaşıyor ve bu insanların yüzde 50’si online olarak yurt dışından alışveriş yapıyor. Her sene minimum yüzde 24 büyümesi beklenen Rusya pazarı, e- ihracatçılar için yeni ve kazançlı fırsatları da içinde barındırıyor.

CIS bölgesini lojistik ve e-ticaret altyapısı olarak detaylı şekilde değerlendireceğimiz bu e-ihracat webinarları serisinde, CIS bölgesinin en büyük lojistik şirketi olan CDEK’in Türkiye’deki e-ihracatçılar için sunduğu kargo ve lojistik hizmetlerini konuşacağız. CDEK Türkiye Satış ve Operasyon Direktörü Çetin Balekoğlu’nu ağırlayacağız. Ayrıca, T-Soft E-Ticaret Satış Müdürü Tolgay Çetinkaya da, bölgenin e-ticaret altyapısını konuşmak için web seminerimizde konuğumuz olacak. Konuklarımız, CIS pazarına dair bilgi ve tecrübelerini bizimle paylaşacak!

E-ihracat webinarları serisinde bu hafta konuşulacak konular

  • CIS bölgesinde lojistik süreci ve gümrük muafiyet limitleri
  • CIS bölgesinde e-ihracat yaparken kullanılan ödeme yöntemleri
  • Lojistik yaparken iade süreçlerinin yönetimi ve gümrükte yaşanılan sorunlar
  • CIS bölgesi kapıda ödeme süreci
  • CIS bölgesinde ürün iadelerinin sebepleri
  • CIS bölgesinde e-ticaret altyapıları
  • CDEK’in Türkiye’deki e-ihracatçılar için sağladığı hizmetler
  • E-ihracat sürecinde CIS ülkelerinde ülkelerarası yapılan birlikler ve anlaşmalar

Diğer Webinarlar

Open chat
Scan the code
Welcome to WORLDEF.
How can I help you?