Search
Close this search box.

WBS E-Ticaret ve E-İhracat Panelleri 171

WORLDEF BUSINESS SCHOOL (WBS) tarafından düzenlenen e-ticaret ve e-ihracat panelleri devam ediyor. WORLDEF editörü Mukaddes Oduncular moderatörlüğünde düzenlenecek webinarda, SETRMS E-Ticaret Müdürü Cem Kıvançlı konuk oluyor. Kıvançlı, “Moda Perakendesinde Gelecek 10 Yılda Bizi Neler Bekliyor?” konusunda tecrübelerini paylaşacak.

Webinarda neler konuşulacak?

1-Sizi tanıyabilir miyiz? Nasıl bir kariyer yolculuğunuz oldu? 

2-SETRMS firması ile yollarınız nasıl kesişti ve neler gerçekleştiriyorsunuz? 

3-SETRMS firması e-ticarette nasıl bir strateji izliyor? Online satışlarda hedef ve planlar neler?  

4-SETRMS olarak bir taraftan fiziksel mağazacılık tarafınızı sürdürüyorsunuz. Bu noktada omnichannel bir strateji yürüttüğünüzü söyleyebilir miyiz? Omnichannel stratejide sizce dikkat edilmesi gereken unsurlar nelerdir? 

5- Moda perakendesinin e-ticaret serüvenini siz nasıl yorumluyorsunuz? E-ticarette moda kategorisi nasıl var oldu ve nasıl bir noktaya ulaştı? 

6-Moda perakendesinde e-ticaret hem çokça tercih edilen bir kategori hem de iadelerin fazla olduğu bir kategori. Bu noktada e-ticarette moda perakendesinde süreç nasıl ilerliyor? Gelecekte e-ticarette moda perakendesini neler bekliyor? 

7- Online alışverişin moda perakendesindeki gelecek 10 yılında trendler neler olabilir? 

8- Kişiselleştirme ve müşteri deneyimi moda perakendesindeki önemini nasıl koruyacak ve gelişecek mi? 

9-Yapay zeka araçları hayatlarımıza hızlı bir giriş yaptı. Bu noktada sizce moda perakendesinde yapay zeka araçları nasıl kullanılacak ve gelecekte nasıl bir değişim yaratacak? 

10- Gelecekte fiziksel mağazaların rolü nasıl olacak? Mağaza konseptleri nasıl evrilecek? Tüketicilerin fiziksel mağazalara yönelimi azalacak mı? 

11-Yeni pazarlar ve küresel moda trendleri nelerdir ve bunlar gelecekte moda perakendesini nasıl etkileyecek? 

12-Sürdürülebilirlik kavramı, moda perakendesinde nasıl bir rol oynayacak ve gelecek 10 yılda nasıl bir gelişim gösterecek? 

13-10 yılda beklenen ve yaşanacak değişimlerin pazarlama faaliyetlerinde yeni yaklaşımları getirmesi olası. Bu noktada moda perakendesindeki dijital pazarlama stratejileri gelecek 10 yılda sizce nasıl değişecek? 

14-Akıllı giyim ve giyilebilir teknolojiler moda perakendesinde ne gibi yenilikler getirecek? 

15-Son olarak hem fiziksel mağazacılıkta hem e-ticarette moda perakendesi için öncelikli olarak değişimi beklediğiniz ve şimdiden değişimin başladığını gördüğünüz noktalar nelerdir? 

 

Diğer Webinarlar

Open chat
Scan the code
Welcome to WORLDEF.
How can I help you?