Search
Close this search box.
E-ihracat webinarları haftasında Protranslate’in kurucusu ve CEO’su Kerem Kalkancı’yı konuk edeceğiz.

WBS E-İhracat Webinarları 18

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Sınır ötesi ticarette en çok sorun yaşanılan alanlardan biri de yabancı dil-çeviri problemidir. Bilindiği gibi belirlediği hedef pazara göre e-ihracat yapmak isteyenler yabancı dil probleminden kaynaklı olarak sorun yaşayabiliyor, çoklu dil seçenekleriyle hizmet vermek isteyebiliyor.

Bu anlamda e-ihracat yapmak isteyenler, müşterilerine profesyonel, hızlı ve güvenilir çeviri hizmeti sunmayı amaç edinen bir online çeviri hizmeti sunan Protranslate.net ile tanışmalılar. Protranslate platformu ile müşteriler zaman kaybı yaşamadan internete bağlı oldukları herhangi bir yerden dokümanlarının çevirisi için birkaç saniyede teklif alıp, dokümanlarının çevirisini en hızlı şekilde başlatabiliyorlar.

Bu hafta web seminerimizde Protranslate’in kurucusu ve CEO’su Kerem Kalkancı’yı konuk edeceğiz. Kendisi e-ihracat yapanlar ve yapmak isteyenler için yabancı dil bariyerlerini nasıl aştıklarını ve bilgi ve tecrübelerini bizlerle paylaşacak!

E-ihracat webinarları haftasında neler konuşulacak?

  • Protranslate’in e-ihracatçılar için verdiği hizmetler
  • E-ihracat siteleri için çoklu dil seçeneğinin ve lokalizasyonun önemi
  • E-ihracat, e-ticaret sitelerinin yerelleştirilmesi
  • Sınır ötesi e-ticarette doğru çevirinin önemi

Diğer Webinarlar

Open chat
Scan the code
Welcome to WORLDEF.
How can I help you?