Search
Close this search box.
WORLDEF BUSINESS SCHOOL (WBS) E-İhracat Webinarları serisinde bu hafta “İnsan Odaklı Müşteri Hizmetleri Yönetimi” başlıklı konuyu ele alacağız.

WBS E-İhracat Webinarları 24

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

WORLDEF BUSINESS SCHOOL (WBS) E-İhracat Webinarları serisinde bu hafta “İnsan Odaklı Müşteri Hizmetleri Yönetimi” başlıklı konuyu ele alacağız. Türkiye’nin en önemli hazır giyim perakendeci firmalarından birinde ”Öğrenme Deneyimi Tasarımcısı” olarak çalışan Mustafa Aydın, bu haftaki konuğumuz olacak.

Yeni dünyada şirketler ürünlerini ”müşteri için” değil ”müşteriyle birlikte” tasarlıyor. Bu yeni dünyanın merkezinde artık tüketiciler değil “insan” var. Yeni dünyayı anlamak için öncelikle “insan“ı anlamak yola oradan başlamak gerekiyor. Şirketler uzun yıllardır merkezlerinde kendi ürün/hizmetlerini koyarak iş süreçlerini şekillendirdiler. Organizasyon yapıları, iş süreçleri, personel politikaları, pazarlama faaliyetleri, satış süreçleri hep bu odağa göre oluşturuldu. Fakat artık “bu adımda müşterimiz nasıl bir hizmet almayı arzular, bu adımı müşterilerimiz için nasıl olumlu ve unutulmaz bir deneyime dönüştürebiliriz” sorusuyla iş yapış şekillerimizi yeniden kurgulamamız gerekiyor. Mustafa Aydın, işe müşteriler gibi başlamak konusunda sahip olduğu bilgi ve tecrübeleri bizlerle paylaşacak!

E-ihracat webinarları haftasında neler konuşulacak?

  • Müşteri odaklı şirket olabilmek
  • Müşteri hizmetleri yönetimi
  • Hizmet sektörü ve insan odağı
  • İnsan odaklı iş planı
  • Yönetim stratejisini yeniden düşünebilmek

Diğer Webinarlar

Open chat
Scan the code
Welcome to WORLDEF.
How can I help you?