Search
Close this search box.
2019 yılının son e-ihracat webinarları haftasında Fotometrik360’ın kurucu ortağı Aydın Karadöller konuğumuz olacak.

WBS E-İhracat Webinarları 26

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

WORLDEF BUSINESS SCHOOL’un (WBS) 2019 yılının son e-ihracat webinarları haftasına hoş geldiniz! Bu haftaki web seminerimizde ürünün doğru bir şekilde dijital pazarlanmasını sağlayacak en önemli faktörlerden biri olan ürün fotoğraflaması konusunu ele alacağız!

Yurt içi veya yurt dışına e-ticaret yaparken ürünü müşteriye en iyi tanıtacak yöntem her şeyden önce ürünün fotoğrafıdır. Ayrıca, satacağımız ürünün fotoğrafı satış oranlarını büyük oranda etkilemektedir. Peki, kendi sitemize veya yurtdışı pazar yerlerine koyacağımız ürünlerin fotoğrafları nasıl olmalıdır?

1953 yılından bu yana fotoğraf sektöründe faaliyetlerini sürdüren ve e-ticaret sektörünü yakından takip edip kendisini güncelleyen bir firma olan Fotometrik360’i konuk edeceğiz. Fotometrik360, 2008 yılından itibaren ağırlıklı olarak dijital pazara ve 360 derece ürün ve mekan fotoğraflarına yöneldi.  Bu konuda ülkemizde en gelişmiş ilk sisteme sahip firma, 360 derece tam küresel (ürünün alt ve üstünü gösteren) sistemin geliştiricisi ve tek uygulayıcısıdır.

E-ihracat webinarları haftasında neler konuşulacak?

Bu hafta Fotometrik360’ın kurucu ortağı Aydın Karadöller konuğumuz olacak. Karadöller, dijital pazarlamada fotoğraf kullanımı konusunda bilgi ve tecrübelerini bizlerle paylaşacak!

  • Dijital pazarlamada ürün fotoğrafın önemi
  • 360 derece ürün fotoğrafı çekimi
  • E-ticarette ürünün fotoğrafı nasıl olmalıdır?
  • Ürün fotoğraf çekimlerinde ışık
  • Ürün fotoğrafının satış oranlarına etkisi

Diğer Webinarlar

Open chat
Scan the code
Welcome to WORLDEF.
How can I help you?