Search
Close this search box.
E-ihracat webinarları serisinde bu hafta “E-İhracat Başarı Hikayeleri”ne devam ediyoruz. Bu haftaki konuğumuz Robotistan.com’un kurucusu İsmet Ergin olacak!

WBS E-İhracat Webinarları 28

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

E-ihracat webinarları serisinde bu hafta “E-İhracat Başarı Hikayeleri”ne devam ediyoruz. Bu haftaki konuğumuz e-ihracatta dijital pazarlama, iş/ürün geliştirme gibi e-ihracatın önemli süreçlerinde deneyime sahip Robotistan.com’un kurucusu İsmet Ergin olacak!

İsmet Ergin kimdir?

İsmet Ergin, 1988 yılında Antakya’da doğdu. İlk ve ortaokulu burada tamamladı. 2011 yılında Boğaziçi Üniversitesi Matematik bölümünden mezun oldu. Henüz üniversite öğrencisiyken 5 arkadaşı ile kurdukları Robotistan ile erken yaşta girişimcilik hayatına atıldı. Aynı kurucu ekiple birlikte 2016 yılında elektronik geliştirme kartları üreten ve dünyaya ihraç eden Sixfab girişimini kurdu. Şu an Sixfab bünyesinde dijital pazarlama, iş/ürün geliştirme ve büyüme projeleri üzerinde çalışmalarına devam ediyor. E-ihracat alanında emin adımlarla yoluna devam eden İsmet Ergin, bu süreçte edindiği bilgi ve tecrübeleri bizlerle paylaşacak!

E-ihracat webinarları haftasında neler konuşulacak?

  • E-ihracat altyapısı açısından dikkat edilmesi gerekenler (dil seçeneği, vergilendirme, bölgesel ödeme seçenekleri)
  • E-ihracat yaparken Robotistan.com’un lojistik sürecinin kurgulanması ve yönetilmesi
  • E-ihracat yaparken kullandıkları devlet destekleri
  • E-ihracat yaparken müşterilerden gelen iade süreci ve bu konuda dikkat edilmesi gerekenler
  • Robotistan.com olarak e-ihracat yapacak firmalara verdikleri tavsiyeler

Diğer Webinarlar

Open chat
Scan the code
Welcome to WORLDEF.
How can I help you?