...
Search
Close this search box.
E-İhracat Webinarları serisinde bu hafta “Global Pazaryerlerinde Satış” konusunu ele alacağız. Konuğumuz WORLDEF ENTERPRISE Genel Müdürü Hakan Enes Ermiş olacak!

WBS E-İhracat Webinarları 30

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

WORLDEF BUSINESS SCHOOL (WBS) E-İhracat Webinarları serisinde bu hafta “Global Pazaryerlerinde Satış” konusunu ele alacağız. Webinarımıza hoş geldiniz! Webinar konuğumuz WORLDEF ENTERPRISE Genel Müdürü Hakan Enes Ermiş olacak!

Hakan Enes Ermiş kimdir?

Hakan Enes Ermiş, Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümünden mezun oldu. Çin merkezli Ortadoğu pazaryeri JollyChic’te Management Trainee olarak başladığı kariyerine 1 yıl pazarlama, 6 ay operasyon ve tedarik zinciri yönetimi departmanlarında devam etti. Daha sonra şirketi adına Türkiye’ye gelerek tedarik zinciri kurulumu gerçekleştirdi. JollyChic adına Türkiye İş Geliştirme Müdürlüğü ve Ülke Müdürlüğü görevlerini yürüttükten sonra bu görevinden ayrılarak, WORLDEF bünyesinde “danışmanlık direktörlüğü” yapmaya başladı. Halihazırda WORLDEF ENTERPRISE Genel Müdürü olarak kariyerine devam etmektedir.

E-ihracat webinarları haftasında neler konuşulacak?

Bu hafta globalleşen dünyada ürünlerinizi rahatça satabilmeyi ve bunun size sağlayacağı avantajları konuşacağız. E-ihracatta global pazaryerleri ve sürecin kontrolü oldukça önemlidir. Global pazaryerlerinde satış yapmaya dair tüm detaylar ve satış teknikleri hakkında birçok konunun tartışılacağı bu web seminerimizde Hakan Enes Ermiş, edindiği bilgi ve tecrübeleri bizlerle paylaşacak!

Web seminer konuşulacak konular;

  • E-ihracat yaparken kullanılması gereken pazaryerleri nerelerdir?
  • Uluslararası pazarlar ile yapılacak satışlarda süreçler nelerdir?
  • Pazaryerinde satışın avantajları nelerdir?
  • Global pazaryerlerinde alışveriş
  • Global pazaryerlerinde güvenirlilik
  • Global pazaryerlerinin avantajları nelerdir?

Diğer Webinarlar

Open chat
Scan the code
Welcome to WORLDEF.
How can I help you?