Search
Close this search box.
E-İhracat Webinarları haftasında e-ihracatta önemli bir yere sahip Etsy’i konuşacağız. Konuğumuz Etsy’de önemli bir tecrübesi olan Ceren Güneş Üremek olacak!

WBS E-İhracat Webinarları 32

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

WOLRDEF BUSINESS SCHOLL (WBS) E-İhracat Webinarları haftasında e-ihracatta önemli bir yere sahip Etsy’i konuşacağız. Bu haftaki webinar konuğumuz Etsy’de önemli bir tecrübesi olan Ceren Güneş Üremek olacak!

Ceren Güneş Üremek kimdir?

Ceren Güneş Üremek, 1989 yılında Ankara’da doğdu. Eğitim hayatını bu ilde tamamladı. Ted Ankara Koleji’nden mezun olduktan sonra Başkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünü dördüncülükle bitirdi. 2010 yılında yeminli tercüman olarak çalışmaya başladı (Ankara 13. Noter). Tercüme sektöründe tıp ve patent çevirisi alanında uzmanlaştıktan sonra daha çok ilgisini çeken altyazı çevirisi alanına yönelerek çeşitli filmler ve dizilerin çevirisini, çeviri koordinatörlüğünü ve editörlüğünü yaptı. Daha sonra büyük bir hayalini gerçekleştirerek ZDC Yayıncılık genel yayın yönetmenliği görevini de kariyerine ekledi.

2012 yılında ani bir kararla İstanbul’a taşındı. Ardından iLab Holding bünyesinde internet sektöründe çalışmaya başladı. Geçirdiği bir hastalık sebebiyle 6 ay süreyle işinden ayrıldı. Hastalığı süresince el emeğine merak saldı. Bu süreçte ürettikleriyle ilgili web sitesi açma sürecinde Etsy ile tanıştı. Etsy’de satış yapmaya başlayan Üremek, bir yandan da SEO, SMO gibi konularda kendini geliştirdi. Bir yandan da çeşitli Facebook gruplarında Etsy’de satış yapanlara bildiklerini aktarmaya başladı.

“Etsy Turkish Sellers” adlı Facebook grubunu devraldı. Ardından Etsy hakkında bildiklerini daha resmi ve profesyonel bir şekilde yapmaya karar vererek, danışmanlıkları ve eğitimleri harekete geçirdi. Ceren Güneş Üremek, kendi girişim hikayelerini ve bu süreçte edindiği bilgi ve tecrübeleri bizlerle paylaşacak!

E-ihracat webinarları serisinde bu hafta konuşulacak konular

  • Etsy nedir?
  • Etsy’de satış nasıl yapılır?
  • Etsy el işi ürünlerinizi satmanıza nasıl yardımcı olur?
  • Etsy’de satış yapmanın maliyeti nedir?
  • Etsy’de satmaya nasıl başlanır?
  • Etsy kurulum aşamasında yapılması gerekenler nelerdir?

Diğer Webinarlar

Open chat
Scan the code
Welcome to WORLDEF.
How can I help you?