Search
Close this search box.
E-ihracat webinarları devam ediyor. WBS'nin 35. e-ihracat webinarları serisinde Pixa Software kurucu ortağı Bilal Büyüdere konuk olacak!

WBS E-İhracat Webinarları 35

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

WORLDEF BUSINESS SCHOOL (WBS) e-ihracat webinarları devam ediyor. WBS’nin 35. e-ihracat webinarları serisinde Pixa Software kurucu ortağı Bilal Büyüdere konuk olacak!

Bilal Büyükdere Kimdir?

Bilal Büyükdere, 2019 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Bu süreçte Ekin Teknoloji’de global satış departmanında yer aldı ve yeni teknolojiler ve uluslararası sektör ile tanışma fırsatı buldu. Insider’da ürün yöneticisi olarak görev alırken, kendi girişimine devam etti. Aynı zamanda bu dönemde kendi girişimi olan Smartsize ile Ar-Ge çalışmalarını sürdürdü. Bir diğer girişimi Pixa Lab ile e-ticaret sektörüne giriş yaptı.

Pixa Software şirketinin kurucu ortağı olan Bilal Büyükdere, yaklaşık 15 aylık Ar-Ge çalışmalarının sonucunda Pixa Software inovatif girişimi olan Pixa Lab’ı pazara sürdü. Pixa Lab, kullanımı kolay, tam entegrasyon kapasitesine sahip depo yönetimi sistemi ve e-ticaret entegrasyon hizmeti sağlıyor. Bilal Büyükdere, kurucu ortağı olduğu Pixa Software şirketinde genel müdür olarak girişim hayatına devam etmektedir.

E-ihracat webinarları haftasında neler konuşulacak?

  • Akıllı raf dizaynın depoda oluşturulması.
  • Stok kontrolü nasıl yapılmalıdır?
  • ERP tabanlı bir depo yönetim sistemi nasıl olur?
  • Satış yapılan platformlara entegrasyonun sağlanması.
  • Lojistik entegrasyonlarının sağlanması
  • Sipariş süreç yönetimi.
  • Depo operasyon istatistiklerinin önemi.

Diğer Webinarlar

Open chat
Scan the code
Welcome to WORLDEF.
How can I help you?