Search
Close this search box.
WBS E-İhracat Webinarları serisinde bu hafta e-ihracatta Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) önemini ve yerini ele alacağız! Konuğumuz, SEO uzmanı Yusuf Özbay olacak!

WBS E-İhracat Webinarları 38

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

WORLDEF BUSINESS SCHOOL (WBS) E-İhracat Webinarları serisinde bu hafta e-ihracatta Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) önemini ve yerini ele alacağız! Konuğumuz, uzun yıllardır SEO konusunda önemli görevlerde bulunan Yusuf Özbay olacak!

Yusuf Özbay kimdir?

Yusuf Özbay, 2014 yılında İstanbul Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 2013 yılında Yörünge Tur’da SEO yöneticiliği ile profesyonel çalışma hayatına başladı. 2014 yılında Destex Dijital’de SEO yöneticiliği görevini üstlendi. Aynı firmada 1 yıl kadar da SEO bölüm direktörlüğü görevini yürüttü. 2015-2017 yılları arasında Portal Grup’ta SEO&SEM yöneticisi olarak görev yaptı. Bu firmada önemli birçok projenin hayata geçirilmesini sağladı. 2019 yılına kadar ETS Tur’da SEO departman müdürü olarak görev yaptı. Yusuf Özbay, halen dijital pazarlama sektöründe faaliyet gösteren Peakment Ajans’ta SEO’dan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak çalışmaktadır. Özbay, bu süreçte edindiği bilgi ve tecrübeleri bizlerle paylaşacak!

E-ihracat webinarları haftasında konuşulacak konular

  • SEO nedir?
  • E-ihracatta SEO’nun önemi
  • Arama motorları nasıl çalışır?
  • SEO için anahtar kelimeler neden önemlidir?
  • İç optimizasyon nedir?
  • SEO performansını nasıl ölçebilirim?
  • SEO ile işimi nasıl geliştirebilirim?

Diğer Webinarlar

Open chat
Scan the code
Welcome to WORLDEF.
How can I help you?