Search
Close this search box.
E-İhracat Webinarları serisinde bu hafta 55 ülkeye ürün gönderen Sefamerve.com'un kurucusu Mehmet Metin Okur konuğumuz olacak!

WBS E-İhracat Webinarları 41

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

WORLDEF BUSINESS SCHOOL (WBS) E-İhracat Webinarları serisinde bu hafta “E-İhracat Başarı Hikayeleri” yer alacak. Webinarımıza hoş geldiniz! Webinar konuğumuz 55 ülkeye ürün gönderen Sefamerve.com’un kurucusu Mehmet Metin Okur olacak!

Mehmet Metin Okur kimdir?

Mehmet Metin Okur, 1994 yılından bu yana reklam sektöründe göre alıyor. Özellikle mobil ödemeler konusunda başarılı bir iş adamı olan Okur, bugüne kadar yaklaşık 2 bin adet reklam filmi projesini yürüttü. Mobilarge, Payby.me gibi firmaların da kuruculuğunu yaptı. Okur, son olarak kardeşi Oya Okur Erciyes ile birlikte 2012 yılında Sefamerve.com projesini geliştirdi. Muhafazakâr kesime yönelik giyim ürünlerinin online satışını yapan Sefamerve.com, 3 yıl gibi gibi kısa bir sürede 100 milyon liralık ciroya doğru koşuyor. E-ihracat cirosu yüzde 15’e ulaşan Sefamerve.com, Avrupa’daki Ecommerce Europe’e AB dışında kabul edilen ilk ve tek Türk firmasıdır. Mehmet Metin Okur, Sefamerve’nin e-ihracat girişim hikayesini ve bu süreçte edindiği bilgi ve tecrübeleri bizlerle paylaşacak!

E-ihracat webinarları haftasında neler konuşulacak?

  • Sefamerve.com hakkında genel bilgiler
  • Sefamerve.com e-ihracat yolculuğu ve satış yaptıkları pazaryerleri
  • E-ihracatta pazarlama süreçlerinde kullandıkları tanıtım araçları
  • E-ihracatta kullandıkları ödeme sistemleri ile ilgili yaşadıkları deneyimler

Diğer Webinarlar

Open chat
Scan the code
Welcome to WORLDEF.
How can I help you?