Search
Close this search box.
E-İhracat Webinarları haftasında ''Amazon, eBay ve Etsy Entegrasyon Süreci'' konusunu ele alacağız. Konuğumuz Propars’tan Engin Sezgin olacak.

WBS E-İhracat Webinarları 47

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

WORLDEF BUSINESS SCHOOL (WBS) E-İhracat Webinarları haftasında ”Amazon, eBay ve Etsy Entegrasyon Süreci” konusunu ele alacağız. Konuğumuz Propars’tan Engin Sezgin olacak.

Engin Sezgin kimdir?

Engin Sezgin, e- ticaret ve e-ihracat konusunda deneyimini ilk olarak Idefix’de kanıtladı. Çok geçmeden, “yeni dünyalara açılan bir kapı” olarak adlandırdığı e-ihracat için çalışmalarına başladı. “Propars” adlı dünyanın ticaretini evlere taşıyan entegrasyon sistemini hayata geçirdi. Propars, 2013 yılında İstanbul Üniversitesi Teknokent’te kuruldu. Türk Telekom tarafından pilot proje olarak seçildi. Şu an Amazon, eBay ve Etsy gibi global platform entegrasyonları ile 26 ülkeye e-ihracat yapılmasını sağlayan öncü bir yapı haline geldi. Engin Sezgin bu süreçteki deneyim ve tecrübelerini bizlerle paylaşacak!

E-ihracat webinarları haftasında neler konuşulacak?

  • Amazon entegrasyon süreçleri
  • eBay entegrasyon süreçleri
  • Etsy entegrasyon süreçleri

Diğer Webinarlar

Open chat
Scan the code
Welcome to WORLDEF.
How can I help you?