Search
Close this search box.
E-ihracat webinarları haftasında e-ihracat yapmak için gereken en temel hizmet olan yazılım altyapısını konuşacağız!

WBS E-İhracat Webinarları 21

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

E-ihracat webinarları haftasında e-ihracat yapmak için gereken en temel hizmet olan yazılım altyapısını konuşacağız!

2003 yılında kurulan ve Türkiye’nin 7 yıldır en büyük e-ticaret yazılım şirketi olan T-Soft, bu hafta konuğumuz olacak. “Aç Kanatlarını Türkiye – Sen Kazan Ülken Kazansın” sloganı ile e-ihracatı yaygınlaştırmak için tüm gücü ile çalışan T-Soft, dışa bağımlılığı azaltmayı ve güçlü bir yerel ekonomiye ulaşmayı vizyon edinmiştir. Ayrıca, her geleneksel işletmenin ve girişimcinin e-ihracat yaparak, ülkeye döviz girdisi sağlayabilmesinin önünü açan çözümler üretmektedir. Bu konuda tahsilattan sevkiyata tüm e-ihracat prosedürlerinden yazılıma kadar ve hiçbir teknik bilgiye gerek kalmadan müşterilerin e-ihracat yapabilmeleri için tüm imkanları sağlamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Yazılım Teknolojileri CEO’su Ömer Arıkan ile bu hafta e-ihracat yazılım altyapılarını konuşacağız. Arıkan, e-ihracat yazılım altyapı teknolojilerinde  kendi girişim hikayelerini; neden bu kadar çok tercih edildiklerini ve bu süreçte edindiği bilgi ve tecrübeleri bizlerle paylaşacak!

E-ihracat webinarları haftasında konuşulacak konular

  • T-Soft e-ticaret altyapısı
  • E-ticarette e-ihracat altyapısı
  • T-Soft’un sağladığı hizmetler
  • T-Soft ödeme entegrasyonları
  • Sağladığı pazaryeri entegrasyonları

Diğer Webinarlar

Open chat
Scan the code
Welcome to WORLDEF.
How can I help you?