...
Search
Close this search box.
E-ihracat webinarları haftasında Mughe Gourmet CEO’su Müge Ergüleç ile gurme gıda ürünleriyle nasıl e-ihracat yaptıklarını ve ortaya çıkan bu özgün markayı konuşacağız.

WBS E-İhracat Webinarları 22

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

E-ihracat webinarları serisinde bu hafta Mughe Gourmet konuk olacak! Türkiye’den yurtdışı pazarına çokça hitap eden lokum ve şekerleme gibi gurme gıda ürünlerin sınır ötesi e-ticaret ile nasıl pazarlandığını konuşacağız.

Mughe Gourmet gurme gıda ürünleri, sektöründe nadir, özgün ve seçkin olana hasret kalan müşteriler için Müge Ergüleç tarafından 2013 yılında kuruldu. Mottosu “Ne yersen o olursun” olan Mughe Gourmet ürünlerini hazırlarken malzeme kalitesine önem verdiği gibi göz zevkinize de hitap ediyor. Sıradanlığın dışına çıkmış bir zarafet ile ürünlerini müşterileri için hazırlıyor.

Bu hafta Mughe Gourmet CEO’su Müge Ergüleç ile gurme gıda ürünleriyle nasıl e-ihracat yaptıklarını ve ortaya çıkan bu özgün markayı konuşacağız. Ergüleç, gıda ürünleri sektöründeki markalarının e-ihracat girişim hikâyesini ve bu süreçte edindiği bilgi ve tecrübeleri bizlerle paylaşacak!

E-ihracat webinarları haftasında neler konuşulacak?

  • Mughe Gourmet hakkında genel bilgiler
  • Gurme gıda ürünlerinin e-ihracatı
  • Gıda ürünlerin sınır ötesi pazarlardaki yeri
  • Mughe Gourmet’in satış yaptığı ülkeler
  • Mughe Gourmet’in satış yaptığı kanallar
  • Gurme gıda sektöründe e-ihracat yapmak isteyenler için tavsiyeler

Diğer Webinarlar

Open chat
Scan the code
Welcome to WORLDEF.
How can I help you?