Search
Close this search box.
E-İhracat Webinarları haftasında “E-İhracat Başarı Hikayeleri” yer alacak. Konuğumuz Panço Çocuk Giyim’in pazarlama ve marka yöneticisi Didem Çiğdem Kırlı olacak!

WBS E-İhracat Webinarları 43

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

WORLDEF BUSINESS SCHOOL (WBS) E-İhracat Webinarları haftasında “E-İhracat Başarı Hikayeleri” yer alacak. Webinarımıza hoş geldiniz! Konuğumuz Panço Çocuk Giyim’in pazarlama ve marka yöneticisi Didem Çiğdem Kırlı olacak!

Didem Çiğdem Kırlı kimdir?

Didem Çiğdem Kırlı, profesyonel iş kariyerine 2004 yılında Pepsi.Co Fritolay Pazarlama departmanında MT adayı olarak başladı. Kısa sürede gösterdiği başarılar sebebiyle Doritos & Ruffles markasının asistan marka yöneticisi pozisyonunda görevlendirildi. Bu pozisyonda yaptığı başarılı reklamlar ve organizasyonlar ile marka adına “Kristal Elma”, “Gümüş Effie” gibi önemli ödüller aldı. Yine aynı dönemde Doritos’un “Tam Yeri Tam Zamanı” kampanyası ile bir markanın sahip olduğu dünyanın ilk online topluluğunu oluşturdu. Bu dönemde MTV Türkiye, Survivor ana sponsorlukları gibi önemli işbirliklerinin öncüsü olma fikirlerini öne sürerek, markanın Türkiye’nin teknoloji çağına girdiği dönemde sonraki yıllara atılan adımlarının öncüsü oldu.

2011 yılında Morhipo yöneticisi olan Çiğdem Kırlı, büyük pazaryerlerinden biri olan Morhipo’nun tanıtımı için dijital ve görsel süreçlerin kullanımı sebebiyle markaya “Google En Efektif Bütçe Kullanımı” ödülünü kazandırdı. 2013 yılında Türkiye’de tekstil sektöründe e-ticaret adımları oluşturulurken, e-ticaretteki deneyimini pazarlamadaki deneyimi ile birleştirme kararı aldı. Adil Işık Hazır Giyim’de e-ticaret müdürü” pozisyonunu üstlendi. “Yeni nesil pazarlama” adı verilen sektörün öncülerinden olarak “adL” ve “Love My Body” markalarının e-ticarete geçişiyle marka cirolarının ivmelenmesini sağladı. Marka içerisinde atılan bu önemli adım, e ticaretin geleneksel pazarlamadan ayrı tutulamayacağını hatta her şeyi dijital düşünmek gerektiğinin de vurgulayıcısı oldu.

2017 yılında Panço Çocuk Giyim’in pazarlama ve marka yöneticisi olan Kırlı, ekibi ile birlikte markanın online ticaretinin büyümesini sağladı. E-ihracata taşıdığı markanın pazardaki payını büyütmeye devam ediyor.

E-ihracat webinarları haftasında neler konuşulacak?

  • Panço hakkında genel bilgiler
  • Panço’nun e-ihracat yolculuğu
  • Satış yaptıkları pazaryerleri
  • E-ihracatta pazarlama süreçleri
  • E-ihracatta kullandıkları ödeme sistemleri
  • E-ihracat deneyimleri

Diğer Webinarlar

Open chat
Scan the code
Welcome to WORLDEF.
How can I help you?