Search
Close this search box.
E-İhracat Webinarları haftasında “Sosyal Medya Reklamcılığı” konusunu ele alacağız. Konuğumuz dijital pazarlama uzmanı Zafer Kavaklı olacak!

WBS E-İhracat Webinarları 44

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

WORLDEF BUSINESS SCHOLL (WBS) E-İhracat Webinarları haftasında “Sosyal Medya Reklamcılığı” konusunu ele alacağız. Konuğumuz dijital pazarlama uzmanı Zafer Kavaklı olacak!

Zafer Kavaklı kimdir?

Zafer Kavaklı, Teknosa’da dijital pazarlama stajyeri olarak sektöre adım attı. Mitoz Dijital’de sosyal medya ve arama motoru reklamcılığı üzerine çalıştı. Modanisa.com’da dijital pazarlama yöneticisi olarak yurt içi ve yurt dışı dijital pazarlama faaliyetleri yürüttü. Dijital pazarlama bilgisini paylaşmayı ve öğretmeyi seven Zafer Kavaklı, Analytics Akademi’de temel ve ileri seviye Google Ads ve sosyal medya reklamcılığı eğitimleri verdi. 2017 yılının Şubat ayından bu yana E-bebek’te dijital pazarlama müdürü olarak çalışmaktadır. Sosyal medya reklamcılığı üzere Facebook başarı hikayeleri arasına girmiş 2 adet çalışması bulunmaktadır. Zafer Kavaklı, kariyerindeki dijital pazarlama ve sosyal medya reklamcılığı deneyim ve tecrübelerini bizlerle paylaşacak

E-ihracat webinarları haftasında neler konuşulacak?

  • Sosyal medya reklamcılığı nedir?
  • Arama motoru reklamcılığı nedir
  • Dijital pazarlama süreçleri nelerdir?
  • E-ticarette sosyal medya kullanımı
  • E-ihracatta sosyal medya kullanımı

Diğer Webinarlar

Open chat
Scan the code
Welcome to WORLDEF.
How can I help you?